Kačička v jazierku

Tanečné popoludnie

Dáždik nás nepustil vonku, tak si II. a V. oddelenie ŠKD urobilo tanečné popoludnie v triede pri hudbe.

Zmrzlinkové popoludnie

Príjemné popoludnie strávili deti II. a V. oddelenia ŠKD, kde navštívili cukráreň a pochutili si na osviežujúcej zmrzline.

Deň matiek

Našim mamičkám k ich sviatku sme my, deti II. oddelenia, pripravili pozdravy a malý kvietok. S darčekmi skrývajúc v školských taškách sme odchádzali domov a tešili sa, ako prekvapíme mamičky našimi výtvormi, ktoré sme zhotovili vlastnoručne. Drahé mamičky, z celého srdca Vám ďakujeme!

Naše práce v kaštieli

Aj naše šikovné deti prispeli svojimi prácami k veľkonočnej výzdobe priestorov kaštieľa. S radosťou ich odniesli a zároveň
si prehliadli výstavu zaujímavých obrazov. Cestou do školy navštívili cukráreň. Bolo to super popoludnie.

Ako sme sadili fialky

Návšteva knižnice v kaštieli

Veľkonočný poklad ŠKD

Deti II. a IV. oddelenia školského klubu si vyskúšali svoju šikovnosť a pozornosť pri hľadaní veľkonočného pokladu v areáli našej školy. Na každého hľadača čakala sladká odmena a diplom za usilovnosť. Všetkým prajeme VESELÚ VEĽKÚ NOC!

Prišla k nám jar

Valentín v ŠKD

Srdiečka kam sa len pozrieme. Naše deti sa rozhodli, že obdarujú svojich blízkych  valentínskym darčekom. Tvorili srdiečka, valentínske pozdravy, či valentínske slniečko.  Malé darčeky isto potešili rodičov, starých rodičov ako aj kamarátov.

Voľnočasové aktivity

Kalendár 2019

Nezaháľame, ale usilovne tvoríme. Tvorivých nápadov nie je nikdy dosť a šikovných rúk je v klube veľmi veľa. Výsledkom sú kalendáre na rok 2019.

Karnevalové masky

Každoročne sa deti tešia na školský karneval, a preto aj tento rok si zhotovili pár zaujímavých masiek.

Sánkovačka pri kaštieli

Pani ZIMA nám nadelila poriadne nadýchanú perinu a tak sme ju išli vyskúšať do parku pri kaštieli.
Bolo to krásne popoludnie plné zábavy, smiechu, šmýkania a kotrmelcov v snehu.

Vianočná besiedka ŠKD

Najkrajšie sviatky sú zaiste Vianoce. Keď stromček zasvieti všetko sa ligoce. Sú to sviatky, na ktoré sa tešia nielen mladší, ale aj starší.

Vo štvrtok 20. 12. 2018 pozvali deti z 2. B a deti tretieho oddelenia ŠKD svojich rodičov a starých rodičov na vianočné posedenie pri stromčeku. Deti pre svojich najbližších pripravili krásny program plný básničiek a pesničiek s vianočnou tematikou.

Vianočná pošta

Aj tohto roku sme s deťmi písali list Ježiškovi a odniesli svoje priania na poštu.

Čas radosti, veselosti

Mikuláš v ŠKD

Návšteva kaštieľa

Pri príležitosti 60. výročia ZUŠ sme sa aj my s deťmi boli pozrieť na výstavu prác detí z výtvarného odboru na ZUŠ. Niektoré deti si našli aj svoje práce.

Naše práce

Zima v ŠKD

Počúvajte spolu, deti: Čo to hviždí, čo to letí?
Už nám fúka do komína chladná pani meluzína.
My sa jej však nebojíme, dobre v piecke zakúrime.

Šarkaniáda v CVČ

V stredu 17. 10.  sme sa s deťmi našej ŠKD zúčastnili jesennej akcie CVČ - ŠARKANIÁDY. Deti sa zabavili a vyšantili pri púšťaní šarkanov. Ich snaha bola odmenená vecnými cenami a sladkosťou. Z nášho ŠKD boli ocenené Lívia a Alenka Luptákové  a Mimka Peťová za najvyššie lietajúceho šarkana.

Popoludnie nielen s pesničkami

Jeseň u nás

Jesenné stromy

Jeseň je plná farieb, nápadov, inšpirácií, jednoducho je krásna a jedinečná. Paletu pestrých farieb prinášame i my deti školského klubu svojimi prácami, posúďte sami.

Jesenná šarkaniáda

• Základná škola, Ulica študentská 1446/9, 069 01 Snina