VOLEJBAL ŽIAČOK
KRAJSKÉ KOLO
3. miesto - družstvo žiačok (Ducková Ela, Popíková Vanesa, Babinová Liliana, Legemzová Sára, Andrejčíková Nina, Reiser Ema, Naščáková Bianka, Jarolimová Katarína)
OKRESNÉ KOLO
1. miesto - družstvo žiačok (Ducková Ela, Popíková Vanesa, Babinová Liliana, Legemzová Sára, Andrejčíková Nina, Reiser Ema, Naščáková Bianka, Jarolimová Katarína)
Pripravoval: Mgr. Pavel Bakajsa
NA POTULKÁCH S ANGLIČTINOU
Funny day with English
1. miesto - družstvo (Katarína Kinská 7. B, Sofia Šiňorová 8. A, Marián Pavlík 6. A)
Pripravovali: vyučujúce anglického jazyka
GEOGRAFICKÁ OLYMPIÁDA
OKRESNÉ KOLO
Kategória E
1. miesto - Nella Hricková 9. A
6. miesto - Veronika Neumannová 8. A
7. miesto - Marianna Galandová 8. B
Kategória F
8. miesto - Karin Hudáková 7. B
Kategória G
4. miesto - Oliver Bogner 5. A
6. miesto - Zuzana Guraničová 5. C
14. miesto - Alexander Vozár 5. A
Pripravovala: Mgr. Ľudmila Gicová
MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA
OKRESNÉ KOLO
5. ročník
4. miesto - Oliver Šebők 5. C
6. miesto - Alexander Vozár 5. C
6. ročník
1. miesto - Nina Andrejčíková 6. A
7. ročník
1. miesto - Alex Aliji 7. A
3. miesto - Sára Legemzová 7. B
8. ročník
1. miesto - Oliver Galajda 8. B
9. ročník
2. miesto - Anna Mária Pažurová 9. B
Pripravovali: vyučujúci matematiky
PYTAGORIÁDA
OKRESNÉ KOLO
3. ročník
1. miesto - Richard Šváb 3. B
3. miesto - Lucas Sivák 3. B
5. - 6. miesto - Tomáš Švanda 3. A
8. miesto - Viliam Krupa 3. B
4. ročník
4. - 5. miesto - Tobias Haburaj 4. C
4. - 5. miesto - Dominik Opálka 4. C
6. miesto - Soňa Čopíková 4. B
9. miesto - Šimon Čopík 4. B
13. miesto - Terézia Suchá 4. C
5. ročník
1. miesto - Oliver Šebők 5. C
3. miesto - Miriam Peťová 5. B
6. ročník
1. miesto - Štefan Miško 6. B
7. ročník
1. miesto - Katarína Kinská 7. B
8. ročník
1. miesto - Ema Čornaničová 8. B
Pripravovali: vyučujúci matematiky
HVIEZDOSLAVOV KUBÍN
OKRESNÉ KOLO
Próza - 1. veková kategória
3. miesto - Soňa Čopíková 4. B
Pripravovala: Mgr. Eva Mihaliková
BIOLOGICKÁ OLYMPIÁDA
OKRESNÉ KOLO
Kategória C (8. a 9. ročník)
Projektová časť
1. miesto - Sofia Šiňorová 8. A
2. miesto - Miriam Džuberová 8. A
Teoreticko-praktická časť
4. miesto - Oliver Galajda 8. B
6. miesto - Maroš Iliško 8. B
Pripravovala: MVDr. Erika Petříková
DEJEPISNÁ OLYMPIÁDA
OKRESNÉ KOLO
Kategória F (6. ročník)
1. miesto - Denisa Vasková 6. B
3. miesto - Stela Poldruháková 6. B
Kategória E (7. ročník)
2. miesto - Katarína Kinská 7. B
3. miesto - Miriam Bálintová 7. B
Kategória D (8. ročník)
1. miesto - Oliver Galajda 8. B
2. miesto - Ján Hudák 8. A
Kategória C (9. ročník)
1. miesto - Stela Šprochová 9. B
4. miesto - Nela Hricková 9. A
Pripravovali: Mgr. Daniela Bakajsová, Mgr. Emília Kimáková
ŠŤASTNÉ A VESELÉ - literárna súťaž
Kategória - Mladší žiaci
3. miesto - Emília Dutkovská 4. B
Pripravovala: Mgr. Eva Mihaliková
DUCH VIANOC - výtvarná súťaž
I. kategória
diplom za kreatívne dielo - Alžbeta Haburajová 4. C
II. kategória
2. miesto - Romana Mihálová 9. A
Pripravovala: Mgr. Eva Mihaliková
OLYMPIÁDA Z ANGLICKÉHO JAZYKA
OKRESNÉ KOLO
Kategória 1A
1. miesto - Alexandra Olachová 7. B
Svojím krásnym miestom postupuje na krajské kolo.
Kategória 1B
4. miesto - Nina Čornaničová 9. A
Pripravovala: Mgr. Daniela Bakajsová
STOLNÝ TENIS ŽIAKOV A ŽIAČOK ZŠ
OKRESNÉ KOLO
Chlapci
5. miesto - Lukáš Tkačuk 9.A, Samuel Vozár 8.A, Erik Dujak 7.B
Dievčatá
3. miesto - Nella Hricková 9.A, Soňa Gecseová 9.A, Viktória Machačková
Pripravoval: Mgr. M. Pčola
OLYMPIÁDA ZO SLOVENSKÉHO JAZYKA A LITERATÚRY
OKRESNÉ KOLO
2. miesto - Stela Šprochová 9. B
Pripravovala: PaedDr. A. Galandová